Skip to Content
Pelėsiai, paūmėjusi alergija ir kiti neigiami netinkamo patalpų drėgmės lygio padariniai

Per didelė patalpų drėgmė sukelia didelį diskomfortą.

Pelėsis yra vienas iš galimų per didelės patalpų drėgmės padarinių.

Didelė drėgmė patalpose gali turėti įtakos jūsų sveikatai. Per didelis drėgmės kiekis viduje padeda plisti grybeliams, pelėsiams ir kitiems su bakterijomis susijusiems alergenams. Pavyzdžiui, pelėsiai ir miltligė gali turėti įtakos esamoms kvėpavimo takų problemoms, o jei nesiimama jokių priemonių, gali greitai išplisti prie vėdinimo angų ir už sienos. Patalpose tvyros pelėsių kvapas. Dulkių erkės taip pat yra viena iš galimų problemų, jei jūsų namuose per didelis drėgmės lygis. Didžiausią pavojų jos kelia žmonėms, kenčiantiems nuo astmos ir kitų alergijų.

Drėgnose namų vietose atsiradę pelėsiai gali paveikti jūsų savijautą.

Per didelė drėgmė taip pat veikia raumenis ir sąnarius. Jei yra daug drėgmės, jūsų raiščiai, raumenys ir sausgyslės plečiasi, o tai padidina esamus nugaros skausmus, taip pat paūmėja artritas.

Pelėsiai, miltligė ir kitos jūsų namuose plintančios bakterijos tikrai yra nepageidaujamos, nes gali būti blogos savijautos priežastis. Jei norite užtikrinti viduje sveiką aplinką, patartina, kad jūsų patalpų drėgnumo lygis būtų nuo 50 iki 60 procentų.  Drėgmės sugėriklis gali padėti užtikrinti tinkamą drėgmės lygį. Šie prietaisai padės atsikratyti perteklinės drėgmės, išvengti žalos jūsų turtui ar sveikatai ir palaikyti sveiką namų klimatą.

Jus taip pat gali dominti