Skip to Content

Duomenų apsauga

Bendra informacija

Henkel Balti OÜ, toliau vadinama „Henkel“ , gerbia kiekvieno asmens, kuris lankosi mūsų svetainėje, privatumą. Dabar norėtume informuoti apie „Henkel“ surinktų duomenų tipą ir apie tai, kaip jie naudojami. Taip pat sužinosite, kaip galite naudotis savo duomenų subjektų teisėmis.

Visi šio duomenų apsaugos pranešimo pakeitimai bus skelbiami šiame puslapyje. Tai leis bet kuriuo metu savarankiškai pranešti, kokie duomenys yra renkami ir kaip mes naudojame tokius duomenis.

Šis Duomenų apsaugos pareiškimas netaikomas svetainėms, kurios yra prieinamos per hipersaitus „Henkel“ svetainėse.

Asmens duomenų rinkimas, naudojimas ir tvarkymas

Atsakingo subjekto pavadinimas: Henkel Balti OÜ

Atsakingo subjekto adresas: Sõbra 43, 51013 Tartu, Estonia

„Henkel“ naudoja asmens duomenis visų pirma norėdama pateikti šią svetainę vartotojams. Bet koks tolesnis duomenų tvarkymas atliekamas tik remiantis kitais teisės aktais nustatytomis pareigomis ar leidimais arba jei atitinkamas naudotojas sutiko „Henkel“ . „Henkel“ saugo ir tvarko duomenis būtent šiais tikslais:

Kai vartotojai lankosi svetainėje, „Henkel“ automatiškai surenka ir saugo tam tikrus duomenis. Į tai įeina: IP adresas arba prietaiso ID, priskirtas atitinkamam galutiniam įrenginiui, kuris mums reikalingas norint perduoti prašomą turinį (pvz., ypač turinį, tekstus, vaizdus ir informaciją apie gaminį, taip pat duomenų atsisiuntimui numatytus duomenų failus ir pan.), naudotojų veikla svetainės kontekste, atitinkamo galinio įrenginio tipas, naudojamos naršyklės tipas, taip pat naudojimo data ir laikas.

„Henkel“ saugo šią informaciją ne ilgiau kaip 7 dienas, siekdama atpažinti ir neleisti netinkamai panaudoti svetainę.

„Henkel“ šią informaciją naudoja ir paslaugų teikimui, savybėms ir funkcijoms, taip pat bendrosioms administravimo užduotims.

Be to, „Henkel“ pašalina arba anonimizuoja naudojimosi duomenis, įskaitant IP adresus, be nepagrįsto delsimo, kai tik jie tampa nebereikalingi minėtiems tikslams.

Duomenų tvarkymas ir naudojimas pagrįstas teisės aktų nuostatomis, kurios pateisina šias operacijas, remiantis tuo, kad 1) tvarkymas yra būtinas norint pateikti tinklalapį; arba (2) „Henkel“ turi itin svarbų teisėtą interesą užtikrinti ir pagerinti svetainės funkcionalumą ir veikimą be klaidų ir kad jis pritaikytas vartotojo poreikiams.

Slapukai, pikseliai, pirštų atspaudai

Interneto stebėjimas

„Google Analytics“

Ši svetainė naudoja „Google“, Inc. („Google“) teikiamą interneto analitikos paslaugą, „Google“ Analytics. Šiuo tikslu jūsų kompiuteryje yra įdiegtas slapukas . Slapuko sukurta informacija apie jūsų naudojimąsi svetaine (įskaitant jūsų IP adresą) bus perduodama ir saugoma „Google“ serveriuose Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Mes turime aktyvuotą anoniminio IP nustatymą, o tai reiškia, kad „Google“ sutrumpins/anonimizuos paskutinį IP adreso oktetą Europos Sąjungos valstybėms narėms, taip pat kitoms Europos ekonominės erdvės susitarimo šalims. Tik išskirtiniais atvejais JAV esantys „Google“ serveriai siunčia ir sutrumpina visą IP adresą.

Svetainės teikėjo vardu „Google“ naudos šią informaciją, kad įvertintų jūsų naudojimąsi svetaine, sudarytų svetainių veiklos ataskaitas svetainių operatoriams ir teiktų kitas paslaugas, susijusias su svetainės veikimu ir interneto naudojimu svetainės teikėjui. „Google“ nesusies jūsų IP adreso su kitais „Google“ turimais duomenimis.

Prieštaravimas dėl duomenų rinkimo:

Be to, kad pakeisite naršyklės nustatymus, dar galite neleisti „Google“ rinkti ir naudoti duomenis (slapukus ir IP adresą) atsisiųsdami ir įdiegdami naršyklės įskiepį iš https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=lt

Jūsų duomenų subjektų teisės/duomenų apsaugos pareigūnas

Bet kuriuo metu galite patvirtinti teisę naudotis savo duomenimis. Be to, jei įvykdomi atitinkami reikalavimai, galite teigti, kad yra šios teisės:

  • Teisė į sutvarkymą
  • Teisė į ištrynimą
  • Teisė į tvarkymo apribojimą
  • Teisė pateikti skundą atitinkamai kompetentingai duomenų apsaugos priežiūros institucijai
  • Teisė į duomenų perkėlimą (nuo 2018 m. gegužės 25 d.)

Teisė prieštarauti

Jei vyksta tvarkymo veikla, susijusi su jūsų asmens duomenimis, kuri atliekama remiantis teisėtais „Henkel“ interesais, jūs turite teisę bet kuriuo metu prieštarauti tokiam asmens duomenų tvarkymui dėl priežasčių, susidariusių jūsų konkrečioje situacijoje. „Henkel“ sustabdo šį tvarkymą, nebent „Henkel“ gali įrodyti svarbias tokio tvarkymo priežastis, kurios nusipelno apsaugos, kuri nusveria jūsų interesus, teises ir laisves, arba jei tvarkymas padeda apginti ar įgyvendinti teisinius reikalavimus.

Tokiais atvejais, arba jei turite kokių nors kitų klausimų ar pageidavimų dėl savo asmeninių duomenų, siųskite el. laišką arba paprastą laišką mūsų duomenų apsaugos pareigūnui p. Data Protection / Legal Office, Sõbra 43, 51013 Tartu, Estonia (dpo.baltics@henkel.com).

Adobe Analytics

Jei duosite sutikimą, šioje svetainėje bus naudojama „Adobe Analytics“ – interneto analizės paslauga, kurią teikia „Adobe Systems Software Ireland Limited“ (4-6 Riverwalk, City West Business Campus, Saggart, Dublinas 24, Airija) („Adobe“). Šiuo tikslu Jūsų įrenginyje įdiegiamas slapukas. Šis slapukas kaups tokius duomenis kaip naršyklės ir įrenginio informacija, Jūsų IP adresas, aplankytos svetainės, serverio užklausos data ir laikas, kad būtų galima įvertinti Jūsų naudojimąsi svetaine, sudaryti ataskaitas apie svetainės veiklą svetainės operatoriams ir teikti kitas paslaugas, susijusias su interneto svetainės veikla ir interneto naudojimu svetainės teikėjui.

Adobe (duomenų valdytojas) gali naudoti Jūsų duomenis bet kokiems savo tikslams, pavyzdžiui, profiliuojant ir susiejant Jūsų duomenis su kitais apie Jus surinktais duomenimis (pvz., per „Adobe“ paskyrą).

Slapuko sugeneruota informacija apie Jūsų naudojimąsi svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą) bus perduodama „Adobe“ ir apdorojama serveriuose Jungtinėje Karalystėje. Šiam trečiosios šalies duomenų perdavimui tinkamas duomenų apsaugos lygis užtikrinamas standartinėmis sutarties nuostatomis, Str. 46 GDPR, laukiant Europos Komisijos sprendimo dėl tinkamumo (Str. 46 GDPR).

Mes aktyvavome IP anonimizavimą, o tai reiškia, kad paskutinis IP adresų aštuntukas (paskutinė dalis) iškart paslepiamas, kai „Adobe“ surenkamas IP adresas. Šis anonimizavimas atliekamas prieš tvarkant IP adresą. Statistinei analizei atlikti bus galima tik apytikslė vieta. Atlikus geografinę paiešką, visose „Analytics“ vietose IP adresai maskuojami – pakeičiami :: X.X.X.X.

Leisdami slapukus Henkel svetainėje, sutinkate su aukščiau nurodytų duomenų naudojimu ir su aukščiau aprašytu „Adobe“ tvarkymu.

Daugiau informacijos apie privatumą „Adobe“ paslaugose skaitykite: https://www.adobe.com/privacy/policy.html

Prieštaravimas rinkti duomenis:

Galite bet kada atšaukti savo sutikimą, kas galios ateityje, išjungdami slapukus mūsų svetainėje skiltyje „Slapukai“ – „Slapukų nustatymai“. Jei iš esmės sutinkate naudoti slapukus, bet nepageidaujate naudoti „Adobe Analytics“ slapukus, galite naudoti šią nuorodą (https://www.adobe.com/privacy/opt-out.html) ir išjungti „Adobe Analytics“ duomenų rinkimą ir naudojimą (slapukai ir IP adresas).“