Skip to Content
Drėgmės kiekis namuose gali būti sumažintas. 4 būdai suvaldyti drėgmę

Patarimai, kaip sumažinti drėgmės perteklių namuose.

Kaip sumažinti drėgmės kiekį patalpose ir užtikrinti nepriekaištingą namų klimatą.

Daugelyje namų drėgmės lygis yra per didelis. Yra skirtingų priežasčių, sukeliančių perteklinę drėgmę, bet taip pat yra  įvairių paprastų būdų, kaip suvaldyti ir sumažinti drėgnumą. Susipažinkite su jais:

 

1. Šiek tiek pakeiskite savo įpročius

Atlikdama savo kasdienę veiklą, įprasta 3 žmonių šeima per dieną vidutiniškai generuoja dvylika litrų vandens garų. Pavyzdžiui, jei po dušu maudysitės trumpiau ir naudosite šiek tiek šaltesnį vandenį, o gamindami maistą uždengsite puodus, sumažinsite išskiriamų garų kiekį ir sumažinsite patalpų drėgnumą. 

Maisto ruošimas gali būti viena iš priežasčių, sukeliančių drėgmės perteklių namuose.

2. Natūralus vėdinimas

Dar vienas būda suvaldyti drėgnumą – gerai vėdinti namąs. Norėdami sumažinti drėgmės kiekį, įjunkite ventiliatorių tokiose drėgnose patalpose kaip vonia ar virtuvė, taip pat reguliariai atidarinėkite langus.

Drėgmės kiekį galite sumažinti reguliariai atidarydami langus.

3. ŠVOK sistemos

Jei natūralus vėdinimas nepakankamai šalina drėgmę, geriausias sprendimas yra oro kondicionierius. Karštas arba šaltas oras iš kondicionieriaus džiovina orą, taip sumažindamas drėgmės kiekį patalpoje.

4. Pastatykite drėgmės sugėriklį

Paprastas ir veiksmingas būdas atsikratyti perteklinės namų drėgmės yra pastatyti drėgmės sugėriklį. Šis prietaisas užtikrina itin veiksmingą drėgmės sugėrimą ir kvapų neutralizavimą bei padeda apsaugoti patalpą nuo pelėsių kvapo ir miltligės.

Drėgmės sugėriklis yra puikus sprendimas siekiant sumažinti drėgmės kiekį namuose.

Nedideliais ir paprastais veiksmais galite pasiekti itin reikšmingų rezultatų. Atlikite juos dabar ir mėgaukitės komfortu savo namuose.

Jus taip pat gali dominti