Skip to Content
4 būdai, kaip išvengti nemalonių perteklinės drėgmės padarinių

Apsisaugokite nuo drėgmės ir jos nemalonių padarinių.

Toliau pateikiame kelis būdus, kaip galite užkirsti kelią didelės drėgmės padariniams.

Pelėsis yra vienas iš didelio drėgnumo padarinių. Jis gali plisti bet kur, net ir vietose, kurių nematote. Geriausia yra apsaugoti orą nuo per didelio drėgnumo, kol tai nepridarė didesnių problemų.

 

1. Pagerinkite oro cirkuliaciją

Reguliariai vėdinkite namus atidarydami duris ir langus, ypač mažuose kambariuose. Jei ant palangių pastebėjote kondensatą, pašalinkite nuo jų bet kokius daiktus, nes jie trukdo oro cirkuliacijai. Nestatykite baldų per arti išorinių sienų. Atitraukę juos šiek tiek toliau, pagerinsite oro cirkuliaciją.

2. Užtikrinkite tinkamą vėdinimą vonioje ir virtuvėje

Nepamirškite apie tinkamą vėdinimą, kai prausiatės po dušu arba ruošiate maistą. Vonioje įrengtas ventiliatorius padės sumažinti drėgmės perteklių ir apsaugos sienas nuo juodojo pelėsio plitimo. Trumpesnis prausimasis po dušu taip pat bus naudingas. Naudodami gartraukį virtuvėje galite apsaugoti  namus nuo nepageidaujamų kvapų ir drėgmės.

Naudodami gartraukį virtuvėje galite apsisaugoti nuo perteklinės drėgmės padarinių.

3. Patikrinkite latakus ir lietvamzdžius

Įsitikinkite, kad jūsų latakuose ir lietvamzdžiuose nėra jokių šiukšlių, galinčių blokuoti vandens tėkmę nuo stogo, taip pat reguliariai tikrinkite, ar jie nėra apgadinti. Taip apsisaugosite nuo protėkių ir drėgmės skverbimosi į vidų.

4. Pastatykite drėgmės sugėriklį

Dar vienas būdas kovoti su kondensacija ir kitais perteklinės drėgmės poveikiais – pastatyti drėgmės sugėriklį. Galite pastatyti jį bet kokioje patalpoje, pvz., svetainėje arba virtuvėje, kurioje gali būti daugiau drėgmės. Šis prietaisas veiksmingai sugeria perteklinę drėgmę ir sukuria namuose jaukią atmosferą.

Drėgmės sugėriklis yra geras sprendimas siekiant užkirsti kelią drėgmės padariniams.

Įsidėmėkite šiuos patarimus ir apsaugokite savo namus nuo nepageidaujamų perteklinio patalpų drėgnumo padarinių!

Jus taip pat gali dominti