Skip to Content
Keletas paprastų būdų, kaip palaikyti patalpose švarų orą ir pagerinti oro kokybę.

Sumažinkite drėgmę, kad oras namuose būtų švarus

Norint užtikrinti jaukią atmosferą namuose, svarbiausia yra švarus oras.

Dažnai manome, kad oras lauke yra labiau užterštas nei oras mūsų namuose, bet iš tikrųjų kartais yra taip, kad viduje oras gali būti blogesnis už orą lauke. Todėl svarbu palaikyti namuose švarų ir sveiką orą.

Pradėti reikėtų nuo valymo. Labai svarbu nuvalyti dulkes, besikaupiančias ant paviršių, kad jos netvyrotų ore. Nuvalykite dulkių siurbliu kilimus, sofas ir kitus minkštus baldus, kurie gali sugerti dulkių, dulkių erkių ir kitų alergenų. Pasakykite savo šeimos nariams, kad įėję į namus nusiimtų batus ir paltus. Galiausiai nepamirškite šluostymo. Šluostydami surinksite visas likusias dulkes, kurias galėjo palikti dulkių siurblys, taip palaikysite švarų orą.

Užbaigę valymo darbus nepamirškite, kad taip pat svarbu yra sumažinti drėgmės kiekį patalpose, kad oras viduje būtų sveikesnis. Tinkamiausias santykinio drėgnumo lygis yra nuo 50 iki 60 procentų. Drėgmės lygis priklauso nuo oro ir namuose atliekamos veiklos, todėl svarbu žinoti, kaip jį nustatyti ir palaikyti. Tiek didelis, tiek mažas drėgnumas gali prisidėti prie blogos savijautos, todėl svarbu žinoti, kaip galima kontroliuoti drėgnumą.

Vienas iš būdų – pastatyti namuose drėgmės sugėriklį. Šis prietaisas padeda sumažinti perteklinę drėgmę ir pasiekti tinkamą patalpų drėgnumo lygį. Pastatykite jį tose patalpose, kuriose tikėtinas didžiausias drėgnumas, pvz., vonioje ar virtuvėje.

Švarų orą virtuvėje galite užtikrinti naudodami drėgmės sugėriklį, kuris sugers viduje esantį drėgmės perteklių.

Drėgmės sugėriklis padės išlaikyti švarų namų orą. O jei galėtumėte sumažinti drėgmės perteklių ir tuo pačiu metu paskleisti namuose ypatingą aromatą? Aromaterapinės keičiamosios drėgmės sugėriklio tabletės yra būtent tas sprendimas, leisiantis pasiekti abu tikslus. Aromaterapinės keičiamosios drėgmės sugėriklio tabletės leidžia veiksmingai sugerti drėgmę ir paskleisti specialų aromatą, padėsiantį atsipalaiduoti, suteiksiantį energijos ir užtikrinsiantį komfortą namuose.

Jus taip pat gali dominti