Skip to Content
5 drėgmės sugėriklio privalumai

Pagrindiniai drėgmės sugėriklio privalumai

Drėgmės sugėriklis gali tapti jūsų naudingiausiu įrankiu kovojant su drėgmės pertekliumi

Ar drėgmė turi poveikį jūsų namams? Turėtumėte apsvarstyti galimybę pastatyti savo kambariuose drėgmės sugėriklįJis padės jums išspręsti drėgmės sukeliamas problemas. Kaip? Apie jo keturis pagrindinius privalumus sužinokite čia..

1. Kontroliuoja drėgmės lygį

Drėgmės sugėriklis – tai geriausia apsauga nuo drėgmės pertekliaus namuose. Oras patalpose bus malonus, nes šis prietaisas padės užtikrinti tinkamą drėgnumo lygį.

2. Apsaugo nuo pelėsių ir miltligės plitimo

Pelėsiai ir miltligė yra dažniausi didelio patalpų drėgnumo padariniai. Pastatę viduje drėgmės sugėriklį galite padėti sumažinti ore esančios drėgmės kiekį ir taip sustabdyti pelėsių augimą. Subalansuotas patalpų drėgnumo lygis apsaugos jūsų lubas nuo juodų dėmių, o sienas – nuo tapetų lupimosi.

 

3. Pagerina savijautą

Didelė drėgmė namuose gali turėti neigiamos įtakos jūsų ir jūsų šeimos narių savijautai bei sveikatai. Ji gali sukelti šalčio pojūtį ar tvyrantį pelėsių kvapą kambariuose, taip pat gali sukelti čiaudulį ir kosulį ar pabloginti alergijos simptomus. Drėgmės sugėriklis padės sumažinti drėgmės perteklių, o įkvepiamas oras bus daug malonesnis.

4. Padeda apsaugoti jūsų asmeninį turtą

Dar vienas drėgmės sugėriklių privalumas yra tai, kad jie apsaugo jūsų turtą nuo drėgmės poveikio. Asmeniniams daiktams, pvz., drabužiams, knygoms ir tam tikriems maisto produktams, bus užtikrinta daug geresnė būklė ilgesniam laikui, nes jie nesupelys ir bus apsaugoti nuo nemalonaus kvapo.

 

5. Sukuria jaukią namų atmosferą

Drėgmės sugėrikliai ne tik sumažina perteklinę drėgmę, bet ir padeda sukurti patalpose ypatingą atmosferą. Dėkite į savo drėgmės sugėriklį aromaterapines keičiamąsias tabletes ir paskleiskite specialų aromatą, padėsiantį atsipalaiduoti, suteiksiantį energijos ir užtikrinsiantį komfortą namuose.

Naudodami aromaterapines keičiamąsias tabletes palaikysite veiksmingą drėgmės sugėrimą ir sukursite ypatingą namų atmosferą.

Vos vienas nedidelis veiksmas – ir jūsų namai taps ypatinga vieta jums ir jūsų šeimai. Patikrinkite, kuris drėgmės sugėriklis jums tinka labiausiai, ir naudokite jį, kad suvaldytumėte patalpų drėgnumą.

Jus taip pat gali dominti