Drėgmės sugėriklis Aero 360°

Savybės ir privalumai

Geriausias sprendimas siekiant sumažinti drėgmės perteklių patalpose.

 

Aero 360º: pažangiausia drėgmės sugėrimo technologija

Drėgmės sugėriklis Aero 360º yra geriausias sprendimas siekiant suvaldyti drėgnumą, nes sugerdamas iš oro perteklinę drėgmę jis užtikrina sveikatai palankų namų klimatą.Šioje drėgmės sugėrimo sistemoje naudojama unikali keičiamoji tabletė Aero 360°, veikianti maždaug 3 mėnesius 20 m² patalpoje*. Sugeriama drėgmė yra paverčiama sūriu tirpalu, kuris yra surenkamas prietaiso rezervuare. Sugerdama drėgmę keičiamoji tabletė Aero 360° palaipsniui mažėja, kol galiausiai visiškai ištirpsta.

 

 

*priklausomai nuo drėgnumo lygio ir patalpos temperatūros.

Aero 360º: pažangiausia drėgmės sugėrimo technologija

Drėgmės sugėriklis Aero 360° parodys jums, kada reikia pakeisti tabletę. Rezervuare besikaupiančio vandens lygiui pasiekus raudonąją indikatoriaus žymę suprasite, kad reikia patikrinti tabletę, nes ji yra ištirpusi arba netrukus ištirps.

Drėgmės sugėriklis Aero 360º nekelia triukšmo – jame vyksta natūralus procesas, kuriam nereikalingas elektros šaltinis (jokių baterijų ar elektros energijos). Prietaisas yra patogus ir ekologiškas, nes jame nėra jokių šalintinų maišelių ar kasečių.

Henkel drėgmės sugėrikliai padeda apsisaugoti nuo alergijos sumažindami drėgmę, kuri sudaro sąlygas pelėsiams ir dulkių erkėms plisti, taip pat sukelia alergiją, pvz., nosies užgulimą, astmą, egzemą ir pan.

Kaip veikia drėgmės sugėriklis Aero 360º?

Labai paprasta naudoti! Atlikę vos 4 veiksmus jūs galite atsikratyti perteklinės drėgmės ir užtikrinti sveikatai palankų namų klimatą:

  1. Norėdami atidaryti dangtelį paspauskite ženklą įrenginio viršuje.
  2. Atidarykite keičiamosios tabletės paketėlį. Nelieskite tabletės.
  3. Padėkite tabletę mėlynuoju šonu į apačią.
  4. Tabletei visiškai ištirpus atidarykite išpylimo angą ir išpilkite tirpalą į tualetą.

Nors mūsų drėgmės sugėrikliai yra saugūs, laikykite juos vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Nestatykite drėgmės sugėriklio arti šilumos šaltinių (šildytuvų, židinių ir pan.). Venkite tabletės Aero 360° ar besikaupiančio tirpalo sąlyčio su lengvai pažeidžiamais metaliniais paviršiais. Patekus ant odos nedelsiant gerai nuplauti šiltu vandeniu.

Drėgmės sugėriklį Aero 360º galima pastatyti svetainėje, virtuvėje, vonioje, miegamajame, rūsyje arba net nameliuose-autopriekabose.