Drėgmės sugėriklis AERO 360° vonios kambariui

Savybės ir privalumai

Veiksmingas drėgmės sugėriklis vonios kambariui

 

AERO 360° vonios kambariui: naujas būdas vonios kambaryje drėgmės sukeliamoms problemoms spręsti

Kiekvieną dieną prausiantis duše, maudantis vonioje ar tiesiog apsiprausiant, higienos reikmėms gausiai naudojame vandenį, kuris patenka ir į aplinką, garuoja, todėl vonios kambaryje būna labai drėgna. Ypač kai maudantis vonioje ir duše naudojama daug šilto vandens, susidaro daug garų, nuo jų pakyla aplinkos temperatūra ir į patalpos orą išmetamas pliūpsnis drėgmės. Neretai vonios kambariai būna gana ankšti, vėdinimas juose prastas, todėl drėgmė ten ima kauptis. Dėl šių priežasčių vonios kambarys yra drėgniausia namų vieta.Naujasis „Ceresit Aero 360°“ vonios kambariui – tai veiksmingas būdas sugerti drėgmės perteklių vonios kambaryje. Dėl išskirtinio jo dizaino sukuriamas nenutrūkstamas visapusiškas oro srautas. Dėl plačių orui pratekėti į prietaiso vidų skirtų plyšių sistema dar veiksmingesnė. Rezultatas: užtikrinamas itin geras keičiamosios drėgmę sugeriančios tabletės AERO 360° sąlytis su patalpoje judančiu oru, tad drėgmė veiksmingai pašalinama iš vonios kambario. Matomas pirmasis lašas susidaro per 6 valandas.*Prietaisas yra kompaktiško ir kuklaus dizaino, todėl puikiai įkomponuojamas į vonios interjerą ir tarnauja dar ir kaip vonios kambario dizaino elementas.AERO 360° vonios kambario sistema veikia kartu su unikaliomis keičiamosiomis tabletėmis AERO 360°. Vienos tabletės 10 m² vonios kambaryje užtenka apytiksliai 2 mėnesiams*. Iš oro sugertas drėgmės perteklius paverčiamas sūriu tirpalu, kuris surenkamas prietaiso rezervuare. Sugerdama drėgmę, keičiamoji tabletė 360° palaipsniui mažėja, kol visiškai ištirpsta.

 * Priklausomai nuo drėgnumo lygio ir patalpos temperatūros.

AERO 360° vonios kambariui – tai naujas „Aero 360°“ asortimento gaminys..
Šis prietaisas idealiai tinka ne didesniems kaip 10 m² ploto vonios kambariams (priklausomai nuo drėgmės lygio ir patalpos temperatūros).

Kaip tai veikia?

Kaip naudoti?

  1. Naudodami patį pirmą kartą: uždėkite viršutinę dalį ant prietaiso ir pasukite, kad užsifiksuotų. Kaip įdėti tabletę: vienu metu įspauskite abu gaubtelio apačioje, kairiajame ir dešiniajame šone, esančius mygtukus ir nukelkite jį nuo drėgmės sugėriklio prietaiso.
  2. Atidarykite keičiamosios tabletės paketėlį. Saugokitės, kad neprisiliestų prie odos.
  3. Uždėkite tabletę mėlynuoju šonu į apačią ant prietaiso ašies ir užvožkite gaubtelį ant prietaiso.
  4. Kai rezervuare vandens tirpalo prisikaupia iki raudonos žymos, tai reiškia, kad keičiamoji drėgmę sugerianti tabletė beveik išeikvota. Tabletei visiškai ištirpus, nuimkite prietaiso dangtelį, atidarykite išpylimo angą ir išpilkite tirpalą į unitazą.

Patogu ir paprasta naudoti

Technologija „du viename“

  1. Aktyvieji kristalai, sugeriantys drėgmę pažangiu būdu.
  2. Patentuota nemalonių kvapų neutralizavimo technologija: pašalina iki 70 % nemalonių kvapų (2009 m. ištirta išorinėje specializuotoje laboratorijoje).

Užtenka ilgam

Iki dviejų mėnesių 10 m² ploto vonios kambaryje.

Paprasta naudoti

Paspaudus mygtuką atidaromas mechanizmas, kad būtų galima patogiai pakeisti tabletę.

Labai patogus

Snapelis rezervuare susikaupusiam vandeniui išpilti.

Kontrolė

Tabletės keitimo indikatorius, kad drėgmė būtų sugeriama nepertraukiamai.

Saugus

Apsauga nuo išsiliejimo maksimaliam saugumui užtikrinti.