Drėgmės sugėriklis PEARL

Savybės ir privalumai

Geriausias prietaisas sugerti drėgmę mažose patalpose

 

Sugeria perteklinę drėgmę mažesnėse patalpose.

Drėgmės sugėriklis PEARL yra puikus sprendimas siekiant suvaldyti drėgmę mažose, iki 10 m², patalpose. Jis sugeria iš oro perteklinę drėgmę ir padeda atsikratyti nepageidaujamų drėgmės padarinių, pvz., kondensato, blogo kvapo ir pelėsių. Nebūtina jo slėpti – dėl kompaktiško ir dailaus dizaino šis prietaisas puikia tinka bet kokiame mažame kambaryje.Į šį sugėriklį įdedama viena keičiamoji tabletė PEARL, kurios 10 m² patalpoje užtenka maždaug 2 mėnesiams*. Surinkus prietaisą jis pradeda veikti iš karto. Naudojamos dviejų fazių kompaktiškos PEARL tabletės su aktyviaisiais kristalais ir ingredientais efektyviai kovoja su pertekline drėgme ir sumažina blogą kvapą.
Sugerdama drėgmę, keičiamoji tabletė PEARL palaipsniui mažėja, kol galiausiai visiškai ištirpsta. Sugeriama drėgmė yra paverčiama sūriu tirpalu, kuris yra surenkamas prietaiso rezervuare.

Prietaiso rezervuaras yra pusiau permatomas, todėl galima lengvai stebėti besikaupiančio tirpalo lygį.Drėgmės sugėriklis PEARL nekelia triukšmo – jame vyksta natūralus procesas, kuriam nereikalingas elektros šaltinis (jokių baterijų ar elektros energijos). Jis yra patogus ir ekologiškas, nes jame nėra jokių šalintinų maišelių ar kasečių.

 

 

*priklausomai nuo drėgnumo lygio ir patalpos temperatūros.

Kaip veikia drėgmės sugėriklis PEARL?

Labai paprasta naudoti! Atlikę vos 4 veiksmus jūs galite atsikratyti perteklinės drėgmės ir užtikrinti jaukų namų klimatą:

  1. Nuimkite dangtelį, kad atidarytumėte prietaisą.
  2. Atidarykite keičiamosios tabletės paketėlį. Nelieskite tabletės. Padėkite ją mėlynuoju šonu į apačią.
  3. Uždėkite dangtelį ir stumtelėkite jį į vietą.
  4. Tabletei visiškai ištirpus atidarykite dangtelį ir išpilkite tirpalą į tualetą. Praplaukite groteles šiltu vandeniu. Pakeiskite tabletę.
Drėgmės sugėriklį PEARL galite pastatyti bet kurioje mažoje namų patalpoje, pvz., vonioje, miegamajame ar virtuvėje.

Nors (Brand) drėgmės sugėrikliai veikia be elektros, vis tiek laikykite juos vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Nestatykite drėgmės sugėriklio arti šilumos šaltinių (šildytuvų, židinių ir pan.). Venkite tabletės MICRO ar besikaupiančio tirpalo sąlyčio su lengvai pažeidžiamais metaliniais paviršiais. Patekus ant odos nedelsiant gerai nuplauti šiltu vandeniu.